Wizja

Jesteśmy Przedszkolem, które zaspokaja potrzeby dzieci w atmosferze zrozumienia, spokoju oraz bezpieczeństwa.

Stwarzamy dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju. Reozwijamy ich zainteresowania i zdolności poprzez dostarczenie im wielu możliwości do badań, eksperymentowania, obserwacji i podejmowania zadań otwartych. Wyzwalamy u dzieci pozytywne uczucia i reakcje.

A wszystko w celu przygotowania dzieci do bezstresowego podjecia nauki w szkole. Działania te prowadzone są w ścisłej współpracy z domem rodzinnym wychowanków, szkołami i instytucjami wspomagającymi.

Poprzez wewnętrzne doskonalenie i udział w różnorodnych formach kształcenia kadra Przedszkola doskonali swoje umiejętności pedagogiczne mające na celu podejmowanie nowych wyzwań na ścieżce edukacyjnej służące ciągłemu podnoszeniu jakości Przedszkola.

Wyposażenie placówki i warunki dostosowane są do potrzeb indywidualnych wychowanków i oczekiwań rodziców oraz do realizacji innowacji pedagogicznych.