Poznajmy się

Dyrektor Przedszkola

mgr  Elżbieta Prorok - Zdyb

mgr pedagogiki w zakresie nauczania początkowego, studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą, nauczyciel dyplomowany

Nauczyciele grupy I

mgr  Danuta Jarczok - nauczyciel dyplomowany.

Kwalifikacje: studia mgr z zakresu Edukacji elementarnej, studium wychowania przedszkolnego, studia podyplomowe w zakresie terapii pedagogicznej, kwalifikacje z zakresu terapii pedagogicznej, Kierowników wycieczek szkolnych i Realizatorów Szkolnego Programu Edukacji Antynikotynowej.

mgr  Dorota Skibińska- nauczyciel stażysta.

Kwalifikacje: studia licencjackie w zakresie edukacji wczesnoszkolnej z językiem angielskim, studia magisterskie pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną

Nauczyciele grupy  II

mgr  Bożena Kosztowniak - nauczyciel dyplomowany.

Kwalifikacje: studia mgr z zakresu wychowania przedszkolnego, studia podyplomowe w zakresie nauczania informatyki w szkołach, w zakresie edukacji elementarnej dzieci 6-letnich, kwalifikacje Kierowników wycieczek szkolnych i Realizatorów Szkolnego Programu Edukacji Antynikotynowej.

Nauczyciele grupy III

mgr  Teresa Wieczorek - nauczyciel dyplomowany.

Kwalifikacje: studia mgr z zakresu wychowania przedszkolnego, studia podyplomowe z nauczania początkowego, studia podyplomowe w zakresie edukacji elementarnej dzieci 6-letnich, organizacji zarządzania oświatą, kwalifikacje Kierowników wycieczek szkolnych i Realizatorów Szkolnego Programu Edukacji Antynikotynowej.

mgr  Magdalena Porcenaluk - nauczyciel mianowany

Kwalifikacje: studia mgr z zakresu Edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, studia podyplomowe w zakresie Logopedii, kwalifikacje Kierowników wycieczek szkolnych

Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej

mgr  Mariola Kasprzyk - nauczyciel dyplomowany.

Kwalifikacje: studia mgr z zakresu nauczania początkowego, studia podyplomowe w zakresie gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej i oligofrenopedagogiki .

Nauczyciel języka angielskiego

Nauczyciel katechezy

mgr Mariola Hejduk - nauczyciel kontraktowy.

Kwalifikacje: studia mgr w zakresie teologii duchowości, pomaturalne Studium katechetyczne  dla zakonnych i świeckich pracowników katechezy.

ADMINISTRACJA

• Katarzyna Birecka – główna księgowa.
  • Ewelina Błaszczak - referent do spraw księgowości

PERSONEL POMOCNICZY