Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Czytaj więcej

Poznajmy się

Dyrektor Przedszkola

mgr  Elżbieta Prorok - Zdyb

mgr pedagogiki w zakresie nauczania początkowego, studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą, nauczyciel dyplomowany

Nauczyciele grupy I 

 

mgr  Magdalena Porcenaluk - nauczyciel mianowany

 

Kwalifikacje: studia mgr z zakresu Edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, studia podyplomowe w zakresie Logopedii, kwalifikacje Kierowników wycieczek szkolnych

 

Nauczyciele grupy  II

mgr  Danuta Jarczok - nauczyciel dyplomowany.

Kwalifikacje: studia mgr z zakresu Edukacji elementarnej, studium wychowania przedszkolnego, studia podyplomowe w zakresie terapii pedagogicznej, kwalifikacje z zakresu terapii pedagogicznej, Kierowników wycieczek szkolnych i Realizatorów Szkolnego Programu Edukacji Antynikotynowej.

Nauczyciele grupy III

 

Nauczyciele grupy IV

mgr  Bożena Kosztowniak - nauczyciel dyplomowany.

Kwalifikacje: studia mgr z zakresu wychowania przedszkolnego, studia podyplomowe w zakresie nauczania informatyki w szkołach, w zakresie edukacji elementarnej dzieci 6-letnich, kwalifikacje Kierowników wycieczek szkolnych i Realizatorów Szkolnego Programu Edukacji Antynikotynowej.

 

Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej

mgr  Mariola Kasprzyk - nauczyciel dyplomowany.

Kwalifikacje: studia mgr z zakresu nauczania początkowego, studia podyplomowe w zakresie gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej i oligofrenopedagogiki .

 

Nauczyciel katechezy

mgr Mariola Hejduk - nauczyciel kontraktowy.

Kwalifikacje: studia mgr w zakresie teologii duchowości, pomaturalne Studium katechetyczne  dla zakonnych i świeckich pracowników katechezy. 

ADMINISTRACJA

PERSONEL POMOCNICZY

  • Leonarda Młynarska
  • Agnieszka Sobotka
  • Wiesława Gąsiorowska
  • Monika Szczepańska
  • Jadwiga Prosowicz
  • Tadeusz Jędrasik